Tu arba Tave

Spektaklis apie patyčias

Kur yra riba tarp žaidimo ir rimto veiksmo? Katė, sumedžiojusi pelę, visų pirma su ja žaidžia, o tik po to suėda. Ar žmogui taip pat svarbiau žaisti, net jei tai gali pasirodyti žiauru ar nežmogiška? Kokios to pasekmės?
Tu arba tave.

Kas nutinka, kai draugų kompanija pasiskirsto vaidmenimis žaidime? Draugas tampa priešu, o priešas – draugu. O jei tai kasdieniai vaidmenys, paskirstyti išorinių veiksnių? Kaip tai veikia mūsų likimus ir santykius?
Tu arba tave.

Smurtas visur. Tarp skirtingų ideologijų, tarp klasiokų, tarp artimųjų; Iš kur, kodėl jis kyla? Ar kaltas smurtautojas, ar auka? O gal tai TIK žaidimas?
Tu arba tave.

Ritmas. Bendras darbas, bendras žingsnis. Susikalbėjimas be žodžių. Žaidimas ar kasdienybės atspindys? Komanda, kuri kaip vienas organizmas, derantis mechanizmas juda tikslo link.

 

Režisierius: Valentinas Masalskis

Kompozitorė: Nijolė Sinkevičiūtė

 

Vaidina: Aistė Alksnytė, Kristupas Biržietis, Paulius Kavoliūnas, Livija Krivickaitė, Karolina Kuzborska, Gytis Lemkys, Jūratė Martinaitytė, Donatas Mickūnas, Beatričė Petrauskaitė, Samanta Pinaitytė, Gediminas Povilavičius, Osvaldas Tokarevas, Solveiga Reklaitytė, Kotryna Šileikaitė, Veronika Tarasevičiūtė.

 

Premjera: 2016 m. birželio 6 d.