Šaltoji Širdis

Spektaklis pagal to paties pavadinimo Wilhelm Hauff pasaką

Spektaklis pagal to paties pavadinimo Wilhelm Hauff pasaką „Šaltoji širdis“ – tai vieno veiksmo spektaklis visai šeimai pagal to paties pavadinimo Wilhelm Hauff pasaką. Šio fantastinio spektaklio veiksmas perkelia žiūrovus į stebuklingą miestą Švarcvaldą, kuriame nuo senų senovės gyvena girių dvasios. Nors dabar visi žino, kad jokių dvasių nėra, yra išlikę daugybė legendų apie paslaptingus girių gyventojus. Būtent su tomis girių dvasiomis vienam Švarcvaldiečiui atsitiko nepaprasta istorija, kurią ir norime jums papasakoti.Tik būkite budrūs ir netikėkite viskuo, ką ten pamatysite.. 

Nors tai ir siaubo pasaka – pažadame, kad baisu nebus! Spektaklio metu skamba gyva muzika, personažai ryškūs ne tik savo grimu ar kostiumais, bet ir gera nuotaika, juokingais balsais bei nuotykių ištroškusiomis širdimis. Spektaklio metu girių dvasios nekaltai lošia kortomis iš savo gyvenimų ir nė nenutuokdami galimų pasėkmių užstato savo širdis. Galiausiai, praradę sielas ir gyvenimo džiaugsmą supranta, jog jokie pinigai nepadaro mūsų laimingais. Spektaklis vaikams siunčia labai svarbią moralinę žinutę – tikrieji gyvenimo turtai slepiasi visai čia pat – geroje širdyje ir artimųjų meilėje.

Šis interaktyvi pasaka nudžiugins vaikus  nuo 5 iki 95 metų.

 

Režisierius: Valentinas Masalskis

Kompozitorė: Beatričė Petrauskaitė

Kostiumų dailininkė: Aistė Alksnytė

 

Vaidina: Paulius Kavoliūnas, Gediminas Povilavičius, Kristupas Biržietis, Gytis Lemkys, Donatas Mickūnas, Kotryna Šileikaitė, Livija Krivickaitė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Aistė Alksnytė, Solveiga Reklaitytė, Osvaldas Tokarevas.

 

Premjera: 2018 m. rugsėjo 12 d.

 

Partneriai: Lietuvos muzikos ir teatro akademija

 

Spektaklį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.